Інфраструктура

Про Требухів

Село Требухів є самостійною адміністративно-територіальною одиницею у складі Броварського району Київської області. У минулому Требухів – це показовий колгосп-мільйонник, який приносив величезні врожаї щороку. У Требухові ще тоді була розвинена інфраструктура далеко не сільського рівня, яка продовжує розвиватися і зараз. Населення села налічує понад 6,5 тис. осіб, а його площа – 12,5 км².

Маршрутки

м Лісова: 359, 326, 713. Автостанція Дарниця: 803, 711.

Транспортна розв’язка / сполучення з Києвом

Требухів знаходиться в 15 хвилинах їзди від метро Лісова. Хороша якість дороги і велика її пропускна здатність дозволяє швидко і без заторів добиратися до столиці. До Києва Ви їдете по дорозі обласного з’єднання, не проїжджаючи населені пункти, що дозволяє не витрачати час на перешкоди і обмеження.

Автобусна зупинка

Знаходиться в 50 метрах від житлового комплексу.

Адміністративна частина

Сільська рада

Будинок культури, бібліотека

Дитячий садок

Дитячий садок “Ромашка” – це двоповерховий дитячий садок із великим ігровим майданчиком та актовою залою. Відвідує його 200 дітей.

Школа

В Требухівській загальноосвітній школі I-III ступенів є актова зала, 2 спортивних зали, бібліотека (фонд якої налічує 30390 книг), краєзнавчий музей “Моя земля – земля моїх батьків”, 2 комп’ютерних класи із доступом до мережі інтернет, їдальня на 200 місць, спортивно-гімнастичний майданчик, 44 навчальні класи. Тут навчається 647 учнів.

Лікарня

На території Требухівської сільської ради для надання медичної допомоги населенню працює Требухівська лікарня, у якій функціонує амбулаторія загальної практики сімейної медицини, забезпечена усім необхідним облажнанням, медичними препаратами та інтернет зв’язком. Функціонує також пункт швидкої медичної допомоги.

Найближчі магазини та кафе

Всього у 4-х хвилинах від житлового кварталу “Сімейний” знаходиться супермаркет “Фора”.

В 4-х хвилинах від житлового кварталу знаходиться кав’ярня “Точка”.

Базар та інші магазини:

Церква

У центрі Требухова знаходиться дерев’яна Свято-Покровська церква з прибудованою дзвіницею.

Озеро

У центрі села навпроти церкви знаходиться мальовниче озеро.

Дитячий майданчик

Стадіон

Відділення “Нової пошти”

В 10-ти хвилинах ходьби від ЖК “Сімейний квартал” розташоване відділення №1 “Нової пошти” по вул. Горького, 2, яке не має обмежень по вазі для прийому та відправлення вантажів.